Anasayfa Anasayfa

Onu öldürmeye gücünüz yetmez!…


Zelin Artuğ

20

Komik laflar yumurtlayarak, (kölelerinizi komik kılıklarla dolaştırarak), Arapların en cahillerine öykünerek, hastanelerle okulları yerle bir edip öğretmen ve doktor kılıklı hacılarınızı eğitimi ve sağlığı katletmeleri için ortalığa salarak, her mahalleye bir kuran kursu, her semte bir imam hatip okulu açarak, bu okullarda yetiş (tiril)en imamlara ülkeyi parsel parsel iç ve dış yiyicilere satma yetkisi vererek ATA’yı ÖLDÜRECEĞİNİZİ SANIYORSANIZ YANILIYORSUNUZ!

Islah olun ıslah!…

***

Bu video da lafla peynir gemisi yürüten 10 Kasım Atatürkçülerine…
Artık rahat bırakın onu!
Nefesinizi halk düşmanlarını ıslah etmeye harcayın!

1.327 okunma
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Loading ... Loading ...

“Onu öldürmeye gücünüz yetmez!…” için 3 Yorum

 1. yucel diyor ki:

  ….
  ….
  saygıl..

 2. Şerife diyor ki:

  Sevgideğerim;
  “eğer insanların her zaman akıllarıyla hareket ettiklerini varsayarsak,dünyanın gidişatından hiç bir şey anlayamayız.AKILSIZLIK TARİHİN EN GÜÇLÜ İLKESİDİR.”(Amin Maaloof)
  İnsanlığı zaaflarından faydalanarak aldatan gerçeklik,SANAL gerçekliktir diyor (Freud).(akılsızların dünyası)
  Sanal gerçeklikde kişi yaşamadığı dünyayı yaşadığını sanır.
  İNSAN=SANI(R)insan olduğunu da sandığı gibi.Yukarda çok güzel dile getirdiğin gibi “Atatürk’ü öldürdüklerini sadece SANIRlar,SANI ilizyonunda olanlar.Gelişkin insan sanı durumunu aşmış AŞKIN BİLİNCE kendini taşımış insan,gerçeği bilen ve görebilendir.
  SANI=İNSANI güneşe kızdığında yok edeceğini SANIR.AŞKIN İNSAN sa,Güneşin onun isteğiyle var ya da yok olmayacağını,güneşin hep varolduğunu bilir.
  Yüreğine sonsuz sevgi ve saygımla.

 3. A. Kadir Paksoy diyor ki:

  Evet, biz, yani senin benim gibi aydınlanma savaşımcıları, hepimiz onun soluğundan çıktık, bizim cesetlerimizi çiğnemeden onu unutturamazlar….

Yorum Yapın